Барселона подписа с албански национал
Барселона на официалния си уебсайт обяви за трансфера от Албасете на албанския нападател Рей Манай.
Футболистът струва на каталунския клуб 700 хил. евро. Тази сума може да нарасне до 2 милиона евро като бонуси. Страните подписаха договор до лятото на 2023 година. Опцията за откупване на договора на играча възлиза на 50 милиона евро.
Манай пристигна в Албасете през лятото на 2019 г. от Интер. Сумата на трансфера бе 2 млн. евро. През този сезон 23-годишният албански футболист участва в 10 срещи от Сегунда (четири като титуляр), в които вкара три гола (един от дузпа), а също така получи и четири жълти картона. Нападателят проведе 11 мача за националния отбор на Албания и вкара три гола.
- Алваро Бенито: Родри беше по-нужен на Реал Мадрид, отколкото на Барселона
- Манчестър Сити обяви трансфера на Родри в Барселона
- Барселона обяви трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Сагата с Рашфорд направи неочакван обрат, Барселона отново се намеси
- Серхио Бускетс стана треньор на втория отбор на Барселона
- Барселона оформя трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]