Симеоне: Тревожността ни спира пред гола
Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели мнението си за причините, поради които неговият отбор не успява да вкарва голове този сезон. В петък срещу Виляреал двата тима се разделиха при 0:0 и така в 16 кръга в Ла Лига Атлетико реализира само 16 пъти, което Симеоне оправда с притеснение, а не с напускането на Антоан Гризман в посока Барселона.
"Нормално е когато създаваш толкова много положения, и не вкарваш, да се появи тревожност. А при повече притеснение, прецизността спада. Когато това притеснение изчезне, прецизността ще се върне при играчите, които имаме. Днес имахме чисти положения, пред Жоао Феликс и Лоди, но не ги реализирахме."
Атлетико се намира на 7 точки от трето място и Севиля, и 8 зад лидера Барселона:
"В момента, това, което ме притеснява, е да печеля мачове - след това всичко ще се гледа по друг начин."
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]