Суарес: Неймар преживява трудни времена
Нападателят на Барселона Луис Суарес коментира информацията за възможното завръщане на нападателя на ПСЖ Неймар в каталунския клуб.
"Знам, че Неймар преминава през труден момент. Трябва да му дадем възможност да бъде сам с обкръжението си и да вземе решение, което ще бъде най-доброто за него", заяви Суарес за Radio Sport 890.
По-рано стана известно, че Неймар е изразил желание да напусне ПСЖ, а спортният директор на каталунския клуб Хавиер Бордас призна, че е постигнат напредък в обсъждането на възможното завръщане на бразилеца. През сезон 2018/19 бразилският нападател участва в 28 мача във всички турнири на клубно ниво, в които стана автор на 23 гола, както и на 13 асистенции.
- Барса се завърна на върха след победа над Овиедо
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Овиедо няма шанс на гости на Барселона
- Барселона взе решение за Шлотербек
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]