Барселона отказа да даде Видал на Интер
Барселона отказа предложение на Интер за наем на чилийския полузащитник Артуро Видал.
Според източника, италианският клуб е пожелал да наеме футболиста с правото на последващо обратно изкупуване, но Барселона настоява само за пълен трансфер. Каталунците оценяват играча на 20 милиона евро.
Видал се премести в Барселона през лятото на 2018 г. от Байерн Мюнхен. Сумата на трансфера бе 18 млн. евро. През миналия сезон 32-годишният халф участва в 33 мача (22 в първия отбор), в които стана автор на три гола, даде седем асистенции и също така получи 7 жълти картона. Договорът на чилийския полузащитник с каталунците е валиден до лятото на 2021 година.
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Барселона следи Антъни Гордън, но разглежда и вариант с Абде
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
- Барселона пред дилема: оферта от 90 млн. евро за Рафиня от Саудитска Арабия
- Марота потвърди интереса на Барселона към Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]