Меси може да пропусне старта на сезона
Наставникът на Барселона Ернесто Валверде обяви, че ще е трудно да видим Лео Меси в игра за първия кръг на Ла Лига в петък, след като той има разтежение на прасеца. Тази контузия не му позволи да пътува и до САЩ, където Барса победи Наполи в приятелска среща с 4:0.
"Той се възстановява и не зная дали ще бъде готов за старта на Ла Лига. Изглежда трудно."
В срещата с Наполи новото попълнение Антоан Гризман вкара гол, Суарес - два, и Осман Дембеле добави:
"Реализаторите винаги трупат самочувствие с головете. Добре е да имат добро разбирателство. Гризман имаше и по-ранни шансове да вкара, но съм щастлив, че всички нападатели реализираха. Гризман ни дава много в атаката с движението си. Позитивно е да гледаме как играе."
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]