Гризман: В Барселона не сме говорили за Неймар
Новият нападател на Барселона Антоан Гризман сподели мнение относно слуховете за евентуално връщане на Неймар в лагера на каталунците.
"Не сме говорили за Неймар. Той е страхотен футболист. Той имаше нещастието да получи няколко травми, но все още е на невероятно ниво. Всичко може да се случи, но ние имаме Дембеле, Коутиньо и Малком. Това са важни играчи и се надяваме, че те ще ни помогнат да постигнем успех", заяви Гризман.
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]