Барселона отклони предложение на Интер за размяна на играчи
Интер се интересува от размяна на полузащитника си Раджа Найнголана с полузащитника на Барселона Артуро Видал, съобщава Sky Sport Italia.
Според източника, новият старши-треньор на "нерадзурите" Антонио Конте не разчита на белгиеца, така че клубът от Милано започна да проучва възможни варианти за раздяла с футболист. С оглед на това, услугите на играча бяха предложени през последния месец на каталунците в замяна на Видал. Испанският шампион отхвърли предложението.
През миналия сезон Раджа вкара 6 гола и даде 3 асистенции в 29 мача на италианската Серия А.
Статистиката на Видал е 53 мача, 3 гола и 7 асистенции.
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- УЕФА отхвърли жалбата на Барселона за съдийството срещу Атлетико
- Атлетико – Барса: „Ремонтада“ или край на мечтата
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]