Челси ще купи трансфера на Ковачич
Полузащитникът на Реал Мадрид Матео Ковачич, който през миналия сезон игра под наем за Челси, ще остане в синия лагер след изтичане на договора за наем, съобщи журналистът Джанлука Ди Марцио.
Според източника, страните се споразумяха за трансфера на 25-годишния футболист. Стойността на сделката, като се вземат предвид бонусите, може да възлезе на 50 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че Интер и Милан се интересуват от хърватина.
Ковачич участва в 32 мача от Висшата лига на Англия (21 - в стартовия състав), в които стана автор на две асистенции. Договорът на играча с Реал Мадрид е валиден до лятото на 2021 година.
- Жозе Моуриньо: В Реал Мадрид сме, за да работим за Реал Мадрид
- Лука Модрич: Милан е на едно ниво с Реал Мадрид
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Жозе Моуриньо официално представен като треньор на Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо разкри защо беше с насинено око по време на мача на Реал Мадрид
- Реал продаде Хакобо Ортега на Страсбург за рекордните €10 млн
- Родриго няма да се завърне на терена преди началото на 2027 година
- Жозе Моуриньо иска още две нови попълнения в Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]