Барселона иска да включи Гризман в сделката за Неймар
Ръководството на Барселона обмисля условията за потенциалното завръщане на нападателя Неймар от Париж Сен Жермен.
Според El Mundo, босовете на каталунците искат да включат в сделката и Антоан Гризман, въпреки факта, че той официално все още е футболист на Атлетико Мадрид. В Барселона знаят, че отборът не се отнася по най-добрия начин към възможен трансфер на французина, с когото каталунците имат предварително споразумение и предпочитат да видят Неймар в техните редици.
В същото време се твърди, че за самия Гризман преходът към ПСЖ ще стане по-изгоден от финансова гледна точка, тъй като в Барселона ще трябва да се съобрази с желанието на клуба за значително намаляване на заплатата му.
Напомняме, че Гризман можеше да отиде в Барселона през 2018 г., но след това решава да остане в Атлетико и удължи договора с клуба при подобрени условия.
- Гол на Антони донесе победата на Бетис на гости на Атлетико
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Атлетико търси заместник на Симеоне
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Атлетико срещу Барса в 1/2-финалите за Купата на Испания
- Атлетико унищожи Бетис в четвъртфиналите за Купата на Краля
- Атлетико отказал „скандална“оферта за халф
- Лукман: Щастлив съм, че съм в Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]