Атлетико разглежда Санчес като замяна на Гризман
Атлетико Мадрид проявява интерес към чилийския нападател на Манчестър Юнайтед Алексис Санчес. Това съобщава Mundo Deportivo. Според източника, испанският клуб разглежда кандидатурата на чилиеца като възможен заместник на френския нападател Антоан Гризман, който вероятно ще напусне клуба през лятото.
Представители на Атлетико вече проведоха предварителни разговори с агента Санчес.
По-рано стана известно, че Ювентус и Интер се интересуват от играча.
През този сезон 30-годишният Санчес взе участие в 20 мача от Висшата лига на Англия, в които стана автор на един гол и три асистенции.
Договорът на Алексис с Юнайтед е валиден до лятото на 2022 година.
- Атлетико стигна до успеха срещу Алавес
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Аталанта обяви трансфера на Распадори
- Атлетико постави клауза от 500 млн. на сина на Симеоне
- Атлетико ще сломи Алавес
- Галахър премина прегледи за Тотнъм
- Атлетико отстрани Депортиво в Купата на Краля
- Галахър ще пристигне в Лондон във вторник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]