Барселона се отказа от Рашфорд
Барселона няма намерение да купува нападателя на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд, съобщава COPE. В навечерието на мача – реванш от ¼-финалите на Шампионска лига между дата отбора Daily Mirror излезе с материал, в който се твърдеше, че англичанинът е станал цел номер едно за испанския шампион. Съобщаваше се, че каталунците търсят наследник на 32-годишния Луис Суарес и са се спрели на 21-годишния Рашфорд.
Възможното непопадане на Юнайтед в следващото издание на Шампионска лига, а също така сложността с контракта на Маркус са обстоятелства, които Барселона се надява да използва в своя полза.
Вчерашното решение на "блаугранас" да задържи Филипе Коутиньо обаче драстично променя плановете на испанците. Това е така, защото ръководството на Барселона разчиташе да получи около 100 милиона евро от продажбата на бразилеца, които да инвестира в покупката на Рашфорд.
Според COPE, каталунците нямат толкова много свободни пари след като Коутиньо ще остане на "Камп Ноу" и ще се търси друг, по-евтин вариант от този с Рашфорд.
- Телевизията на Реал: Лигата на Негрейра и Тебас е цирк и посмешище
- Флик след титлата: Никога няма да забравя този момент
- Барселона пречупи Реал Мадрид и спечели титлата в емоционално Ел Класико
- Фенове на Барселона по погрешка замеряха с камъни автобуса на собствения си отбор
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Бащата на Ханзи Флик е починал часове преди Ел Класико
- Флик – бащинската фигура зад възраждането на Барселона
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]