Иско: Щастлив съм в Реал Мадрид
Полузащитникът на Реал Мадрид Иско опроверга информацията, че може да напусне Кралския клуб.
"Няма да си тръгна. Много съм щастлив в Реал. Искам да остана в Мадрид, за да продължа да печеля трофеи в клуба", заяви Иско за AS.
По-рано се съобщаваше, че Иско е в конфликт със старши-треньора на отбора Сантяго Солари. След това се появиха информации за среща между бащата и агента на играча с президента на ПСЖ Насер Ал-Хелаифи.
През този сезон 26-годишният Иско проведе 11 мача в испанското първенство, отбеляза един гол и даде две асистенции. Договорът му с Реал е валиден до лятото на 2022 година.
- Лука Модрич: Милан е на едно ниво с Реал Мадрид
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Жозе Моуриньо официално представен като треньор на Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо разкри защо беше с насинено око по време на мача на Реал Мадрид
- Реал продаде Хакобо Ортега на Страсбург за рекордните €10 млн
- Родриго няма да се завърне на терена преди началото на 2027 година
- Жозе Моуриньо иска още две нови попълнения в Реал Мадрид
- Ще успее ли Моуриньо да свали Барса от трона? Анонс на новия сезон в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]