Рамос: Феновете винаги ще помнят Роналдо
След публикуването на официалното изпращане на суперзвездата Кристиано Роналдо от Реал Мадрид в посока Ювентус, един от първите реагирали на новината бе капитанът на отбора на "белия балет" - Серхио Рамос. Той използва социалната мрежа Туитър за да изпрати съобщение за Роналдо, което гласи:
"Кристиано, твоите голове, статистика и всичко, което спечелихме заедно говорят сами. Ти си заслужи едно специално място в историята на Реал Мадрид.
"Като фенове на Реал Мадрид ние ще те помним винаги. Беше удоволствие да играя до теб. Големи прегръдки и добър късмет."
- Официално: Флорентино Перес спечели изборите и остава начело на Реал Мадрид до 2030 година
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Флорентино Перес води убедително на изборите в Реал Мадрид
- Тревога във Франция: Мбапе прекрати тренировка заради контузия
- Перес разкритикува Рикелме за обещанието за Холанд
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Висенте дел Боске застана зад Рикелме преди президентските избори в Реал Мадрид
- Специалният срещу хаоса: новата мисия на Моуриньо в Реал
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]