Роналдо: Не трябваше да говоря за напускане
Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо призна, че не е подбрал думите си коректно след финала на Шампионска лига вчера срещу Ливърпул. Топ-реализаторът за кампанията в Европа взе само аситенция, докато резервата Гарет Бейл блестя за успеха с 3:1. След срещата Роналдо призна, че може би кариерата му в Реал е приключила и това ще се разбере в идните дни. Тази сутрин Fox Sports срещна португалеца за коментар:
"Моите думи отнеха от историческия момент за нас след спечелване на три поредни Шампионски лиги. Това е очевидно специален момент. Винаги е страхотно да спечелиш Шампионска лига защото аз знам колко е важно това състезание. Аз изиграх страхотен сезон в Шампионска лига и съм много щастлив.
"Личните неща на играч не са най-важното нещо сега. Може би думите ми бяха извадени от контекст и може би не трябваше да казвам каквото казах."
- Жозе Моуриньо: Някои мачове от Мондиал 2026 ги изключвах след 10 минути
- Марк Кукурея разкри голямата си мечта след трансфера в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обяви решението си за бъдещето на Нико Пас
- Икер Касияс промени позицията си за завръщането на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Дидие Дешан: Мбапе е в отлична форма, но Франция не е единственият фаворит
- Холанд не иска трансфер в Реал Мадрид заради Мбапе и Винисиус
- Винисиус: Най-важната ми битка е срещу расизма
- Ливърпул получи тежък удар в битката за Ян Диоманде
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]