Реал увеличи предложението си за Майкон
Сагата със защитника на Интер Майкон продължава с пълна сила. Според информация на AS , Реал Мадрид са отправили ново предложение към ръководството на италианския гранд, като са увеличили офертата си за бразилския футболист на 28 милиона евро.
Интер все още не е съгласен на това предложение обаче. От ръководството отново потвърдиха първоначалните си искания за 35 милиона евро - сума, достатъчна, за да ги накара да се разделят със своя футболист. Според специалистите мадридчани в никакъв случай няма да се съгласят да платят толкова пари и едва ли ще отстъпят.
Ако преговорите за Майкон в следващите 24 часа не завършат положително, то от Реал Мадрид имат вариант за започване на преговори със защитника на лисабонския Бенфика Давид Луис. В този случай Серхио Рамос ще продължи да играе на своята си позиция като десен защитник.
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
- Инвеститорите на Реал Мадрид трябва да подкрепят стратегията на клуба и Суперлигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]