Торес вкара два гола и се сбогува с Атлетико
Носителят на трофея в Лига Европа Атлетико Мадрид стигна само до равенство - 2:2 с гостуващия Ейбар в среща от последния 38-ия кръг на испанското първенство. По този начин столичани завършват на второ място в крайното класиране. За домакините и двете попадения отбеляза Фернандо Торес, който изигра последния си мач за тима. Той беше точен в 42-ата и 60-ата минута.
Иначе преди това (в 35-ата минута) гостите от “Ипуруа" изненадващо откриха резултата. Жоан Жордан асистира на Кике Гарсия, който пусна покрай вратаря за 0:1. В 63-ата тимът на Диего Симеоне остана с човек по-малко след втори жълт картон на Люка Ернандес. В 70-ата Ейбар изравни след прекрасен шут на Рубен Пеня.
- Лукман донесе минимален успех на Атлетико срещу Хирона
- Атлетико победи Осасуна и продължава битката за третото място
- ПСЖ готви мегатрансфер за Хулиан Алварес
- Анонс на 36-ти кръг на Ла Лига - срещите във вторник
- Симеоне: Атлетико плати скъпо за пропуските срещу Селта
- Селта шокира Атлетико в Мадрид и запази надеждите си за Европа
- Атлетико е близо до трансфер на Жоао Гомеш от Уулвърхемптън
- Кметът на Мадрид: Атлетико игра срещу УЕФА, а не срещу Арсенал
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]