Валенсия и Ейбар - кръгла нула
Валенсия и Ейбар не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0 в мач от 35-ия кръг на Първа лига. И двата тима имаха голови положения, макар те да бяха прекалено малко. Определено по-интересно бе след почивката. В 72-ата съдията не зачете гол на Симоне Дзадза от домакините заради засада. Девет минути по-късно Педро Леон изпусна за гостите.
"Прилепите" са четвърти с 67 точки и на 11 пред петия Бетис, който е с мач по-малко и все още има теоретични шансове да се пребори с тях за мястото, даващо право на участие в Шампионската лига. Ейбар е сигурен за оставането си в елита, оставайки 12-и с 44 точки.
- Жиралдес спечели мача от пейката, Селта обърна Валенсия на „Местая“
- Валенсия нанесе тежък удар на Севиля и пое глътка въздух в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 29-ти кръг на Ла Лига
- Анонс на 28-ми кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Овиедо победи Валенсия и запази надеждите си за спасение
- Драма на „Местая“: Валенсия обърна Алавес и се отдалечи от зоната на изпадащите
- Рамазани донесе важна победа на Валенсия над Осасуна
- Виляреал пречупи Валенсия
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]