Хетафе удари два шамара на Валенсия
Валенсия загуби с 1:2 при домакинството на Хетафе в двубой от 33-ия кръг на испанското първенство. Лоик Реми наказа “бяло-черните" с две попадения - в 16-ата и 49-ата минута. Прекрасен гол на Родриго Морено в 69-ата върна "прилепите" в мача, но не се оказа достатъчен за тима да си спечели поне точка.
В 86-ата капитанът на Валенсия Даниел Парехо беше изгонен за удар без топка. Момчетата на Марселино допуснаха второ поредно поражение и при победа на Реал Мадрид тази вечер "лос бланкос" ще се отскубнат на пет точки от тима от "Местайя".
- Селта не остави шансове на Валенсия (видео)
- Треньор на Валенсия загина в Индонезия
- Гризман герой за Атлетико срещу Валенсия
- Атлетико ще сломи Прилепите
- Валенсия и Севиля размениха по гол и по точка
- Футболисти и фенове на Валенсия подкрепиха Любо Пенев
- Активираха се бонусите от трансфера на Гюлер в Реал Мадрид
- Алонсо коментира дузпата на Винисиус
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]