Анхел Ди Мария ще бъде представен тази седмица
Според информация на AS Реал Мадрид ще представят официално новото си попълнение Анхел Ди Мария в четвъртък или петък тази седмица. Бившият играч на Бенфика ще пристигне в четвъртък в Мадрид за да подпише договора си с белия балет. Ди Мария, който беше заедно с отбора на Диего Марадона за Световното първенство в Южна Африка ще премине задължителен медицински преглед в испанската столица.
След като бъде представен официално с фланелката на мадридчани, Ди Мария ще се наслади на лятната си ваканция. В малкото си коментари за пресата, той заяви следното: "Господ искаше да продължа кариерата си в Испания. Мечтата на всяко дете е да играе за белия балет в Ел Класико срещу Барселона. Това е нещо невероятно, което винаги съм гледал по телевизията," сподели новото попълнение на Реал Мадрид.
- Реал Мадрид няма да сгреши срещу Бенфика
- Бивш съдия за Винисиус: Провокира насилие, а после играе жертвата
- Престиани готви съдебен иск срещу Мбапе и Винисиус
- Рюдигер на кантар в Реал Мадрид
- Бенфика обжалва временното наказание на Престиани
- ПСЖ ще изплати 60,9 млн. евро на Мбапе след съдебната сага
- УЕФА дисквалифицира Престиани след скандала в мача Бенфика — Реал
- Реал Мадрид взе решение за завръщането на Моуриньо
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]