Варан: Реал не бива да се предава в Ла Лига
Защитникът на Реал Мадрид Рафаел Варан изрази мнение, че отборът трябва да се старае да играе по-добре в Примера дивисион, независимо от това, че шансовете за защита на титлата са минимални. Напомняме, че след 25 кръга столичани изостават от историческия си съперник Барселона с 14 точки.
"През първото полувреме на мача с Еспаньол действахме по-добре, отколкото след почивката. Ние винаги трябва да се раздаваме напълно, когато сме с фланелката на Реал.
Ние не можем да се предаваме в Ла Лига. Трябва да го показваме във всеки мач. Не бива да гледаме точките, нужно е да се фокусираме върху срещите, да се опитваме да побеждаваме, тъй като това се иска от нашата емблема. Никога Реал не бива да се отписва от сметките.
Винаги искаме да победим и това напрежение няма да ни повлияе в мача с ПСЖ. Срещата ще е трудна, независимо от това, дали Неймар ще играе, защото французите ще използват всичко. Ние сме готови за това", заяви Варан.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]