Барса стигна само до равенство срещу Селта (видео)
Барселона стигна само до 1:1 при визитата си на Селта в първи мач от 1/8-финалите за Купата на Краля. Все пак трябва да се отбележи, че каталунците играха на "Балаидос" без голяма част от титулярите си.
Хосе Арнаис откри резултата в 15-ата минута, а асистенцията бе на Андре Гомеш. Пионе Систо изравни (31), като това се оказа и последен гол в срещата. Малко преди изравнителното попадение Аспас нацели гредата, след което атаката продължи и се стигна до изравняването на резултата.
След почивката гостите бяха по-активни, но направиха доста пропуски, като при един от тях Серхио Бускетс нацели греда. Трябва да се отбележи още, че в 72-ата минута в игра за "каталунците" се появи рекордната покупка Усман Дембеле, който дълго време лекува травма.
В самия край на мача Сержи Роберто също нацели греда. Реваншът е след седмица на "Камп Ноу".
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Тони Фрейша: Съдиите са безсрамни негодници, ще ги съдим.
- Флик: Защитавахме се слабо
- Лемар и съдията сломиха Барселона на „Монтиливи“
- Бъдещето на Рашфорд ще се изясни през следващия месец
- Барса се интересува от защитник на Борусия Дортмунд
- Защитник на Барса може да се присъедини към Реал Мадрид
- Флик за съдийските грешки: Всички сме хора
- Флик готви „тактическа революция" за реванша с Атлетико
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]