Кака: В Реал Мадрид преувеличават с всичко
Бившият полузащитник на Реал Мадрид Кака сподели за преживяването си в клуба, като изказа и мнението си, че всякакви обстоятелства в отбора се преувеличават до краен предел. Бразилецът премина в Реал през 2009-та за 58 милиона лири след 6 успешни сезона в Милан, като вкара 29 гола и асистира 39 пъти в 120 срещи за "белия балет".
"В Реал Мадрид всичко се довежда до предела, както добрите, така и лошите неща, така че трябва да се адаптираш към начина, по който действа пресата и как феновете реагират в различни ситуации. За един играч е изумителен опит да бъде в Реал Мадрид. Аз възмъжах много там.
"Като играч ти правиш промени, които смяташ, че ще проработят по един или друг начин, но по една или друга причина нещата не се развиват както се надяваш."
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]