Навас може да пропусне следващите срещи на Реал Мадрид
Днес националният отбор на Коста Рика потвърди новината, че вратаря Кейлор Навас е получил травма в слабините. По този начин стражът на Реал Мадрид е много вяроятно да пропусне следващите два сблъсъка на тима, а това са срещите с Хетафе и Тотнъм. Според медицинските резултати, който Коста Рика оповестиха днес, Навас ще трябва да почива най-малко четири дни, но е много вероятно двубоя с Тотнъм да се окаже твърде ранен за него.
Както знаете този двубой ще бъде от изключително значение и за двата тима, тъй като те притежават еднакъв точков актив до момента в групата на Шампионска лига.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]