Пике: Неймар не знае какво прави
Защитникът на Барселона Жерар Пике изрази мнение, че съотборникът му Неймар не знае какво прави. Напомняме, че по данни на редица европейски медии, бразилският футболист е пред трансфер в ПСЖ за 222 милиона евро.
"Ние с Неймар сме много близки. Искам той да остане, знам неговата ситуация. Сега той не знае какво прави, а всички близки нему играчи на Барселона се опитват да му помогнат да вземе правилното решение. Ще видим какво ще се случи. Моето съобщение в Туитър бе отправено за това той да остане. Това искам. Нещата зависят от него. Неймар може да бъде във всеки един отбор в света: ПСЖ, Барселона, Челси или Манчестър Сити. Всички клубове искат да го получат. Става дума за приоритети. Въпросът е какво искаш: пари, титли. Понякога в живота трябва да се вземат решения, които зависят от приоритетите", заяви Пике.
- Гризман се подигра на Барселона след елиминацията: Тази снимка твърде жестока ли е?
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Педри след отпадането на Барса: Дадохме всичко и бяхме много близо
- Барса увеличи тавана на заплатите след сделка за VIP местата на „Камп Ноу“
- Деко след отпадането на Барса: С този дух можем да мечтаем за велики неща
- Коке засипа Педри с похвали: Той е настоящето и бъдещето на Испания
- Нови проблеми за Барселона: Флик ядосан заради серия от контузии
- Флик: Барселона игра силно, но отпадането боли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]