Белети: Съмнява ме, че Неймар ще остане в Барса
Бившият защитник на Барселона Жулиано Белети изрази съмнения, че нападателят Неймар ще остане в каталунския клуб. Напомняме, че по последни данни бразилецът е на 95% пред трансфер в ПСЖ, след като баща му е подписал документи, които биха му осигурили бонус от 40 милиона евро при трансфер във френския клуб.
"Докато Дани Алвеш не премине в ПСЖ, аз мислех, че Неймар със сигурност ще остане в Барселона. Те са приятели и може би винаги обсъждат съвместните си планове. Неймар е щастлив в Барселона, там го обичат. Това е труден момент за млад футболист. Той трябва да остане, ако е щастлив в Барселона, тъй като не е лесно да достигнеш до това ниво. Но аз се съмнявам, че Неймар ще остане в Барселона", заяви Белети.
- Гризман се подигра на Барселона след елиминацията: Тази снимка твърде жестока ли е?
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Педри след отпадането на Барса: Дадохме всичко и бяхме много близо
- Барса увеличи тавана на заплатите след сделка за VIP местата на „Камп Ноу“
- Деко след отпадането на Барса: С този дух можем да мечтаем за велики неща
- Коке засипа Педри с похвали: Той е настоящето и бъдещето на Испания
- Нови проблеми за Барселона: Флик ядосан заради серия от контузии
- Флик: Барселона игра силно, но отпадането боли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]