Неймар съобщил на играчи на ПСЖ, че ще се присъедини към тях
Нападателят на Барселона Неймар потвърди пред своите приятели от ПСЖ, че е готов да приеме предложението на френския клуб. Според информация на източника, нападателят е разговарял с Дани Алвеш, Маркиньос и Тиаго Силва, съобщавайки им, че те могат да го очакват след няколко дни. Съобщава се, че Алвеш е ключова фигура в преговорите между парижани и Неймар, тъй като двамата футболисти са много близки от времето, когато заедно играха за каталунския отбор.
Преговорите между ПСЖ с бащата на Неймар ще се състоят в близките дн. Когато страните се договорят, парижани ще платят опцията за откупване на бразилеца в размер на 222 милиона евро или ще се опитат да намалят трансферната стойност. Най-вероятно нападателят ще проведе три приятелски мача в състава на Барселона в рамките на турнето в САЩ, а след това ще се сбогува с партньорите си.
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Барселона търси алтернативи на Алварес, Жоао Педро и Лаутаро в списъка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]