Неймар: Щастлив съм в Барселона
Нападателят на Барселона Неймар заяви, че той е щастлив в каталунския клуб и с нетърпение очаква старта на новия сезон. Напомняме, че по-рано се появи информация, че бразилецът е приел предложение на ПСЖ за преход във френския клуб.
"Изминалият сезон бе най-добър в Барселона. Свикнах с града и клуба, аз съм щастлив да бъда тук. Това винаги се отразява на играта на спортиста. През миналия сезон най-после се почувствах напълно комфортно, независимо от това, че не завоювахме трофеите, които искахме. Но проведохме невероятни мачове и преживяхме невероятни моменти. Сега трябва да работим през сезон 2017/18", заяви Неймар.
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Жерар Пике: Барселона е по-силна от Реал Мадрид
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]