Иско: Ако не играя повече напускам Мадрид
Плеймейкърът на Реал Мадрид Иско не даде гаранции за оставането си в бъдеще в клуба на "белия балет" след като предположи, че при сегашното си положение, в което той не получава желаното от него игрово време, той би бил принуден да напусне отбора, за да спаси бъдещето си. 24-годишният заговори:
"Аз съм спокоен. Това, което ме притеснява е да имам достатъчно минути. Кариерата на играча е къса. Аз съм щастлив тук и бих останал дълги години. От сега до края на сезона ще направим решение. Бъдещето ми е заложено на карта."
Иско има само 11 мача в лигата този сезон, както и 1 мач в Шампионска лига.
- Челси готви оферта за Ендрик
- Арбелоа: Моуриньо бе много повече от треньор за мен
- Ди Мария: Роналдо е номер едно по професионализъм
- Винисиус информирал Реал Мадрид, че е готов да напусне клуба
- Ди Мария: Всичко може да се развие добре за Арбелоа
- Синът на Марсело подписа с Реал Мадрид
- Реал Мадрид се интересува от защитник на Бетис
- Ман Сити се интересува от Трент
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]