Агент на Гризман: Трансфер в Юнайтед е идеален сценарий
Себастиен Беленконтр, който е агент по маркетинга на нападателя на Атлетико Мадрид Антоан Гризман, разказа, защо трансфер в Манчестър Юнайтед ще е напълно логично действие.
"Когато чета за хипотетичния преход в Манчестър Юнайтед, аз мисля, че това е идеалният сценарии от гледна точка на комерсиалното. Гризман би играл в бившия клуб на Дейвид Бекъм, който е негов кумир и е носил на гърба си същия номер. ПСЖ също е интересен вариант що се отнася до спортната част, но Антоан вече излезе в международна орбита", заяви агентът.
- Манчестър Юнайтед постави ултиматум за бъдещето на Рашфорд
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Карик: Юнайтед трябваше да получи втора дузпа срещу Борнемут
- Борнемут и Манчестър Юнайтед не се победиха в зрелищно 2:2 (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи в Борнемут
- Манчестър Юнайтед напредва по сделката за Гимараеш
- Манчестър Юнайтед работи по трансфера на Тонали
- Манчестър Юнайтед търси ляв защитник за лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Гризман не е във форма и сега е момента да му се вземат многото милиони,които разбира се не струва...и не само той.
Явно планът за фланелките с името на Гризман вече се подготвят.