Енрике: Меси разви уменията да направи всичко
Наставникът на Барселона Луис Енрике похвали еволюцията на уменията на Лео Меси, което го е направило завършен футболист. 29-годишният вкара 28 пъти във всички състезания този сезон и има 14 гола в последните си 12 появявания за Барса. В сряда пред репортери треньорът Енрике заговори:
"Футболната еволюция на Меси е извън съмнение. Ние видяхме години с него като реализатор и еволюцията му е такава на тотален футболист. Той има умението да направи всичко в атака и в защита. Той е прототип на играч, който може да играе с едно или две докосвания, без топка, с такава техника. Той е уникален играч."
- Захави ще преговаря с Барселона за нов договор на Левандовски
- Ямал: Знам, че съм пример, но грешките са част от пътя
- Гулит: Няма причина Реал и Барселона да се оплакват от съдиите
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]