Хамес: Щастлив съм в Реал, искам титли
Полузащитникът на Реал Мадрид Хамес Родригес заговори пред AS Diario, че е щастлив в отбора на Зинедин Зидан, въпреки непрестанните спекулации с неговото бъдеще откакто той започна да получава все по-малко възможности за изява. Родригес заговори за целите си и очакванията занапред:
"Щастлив съм тук. Надявам се да играя във финала [б.ред. на Световното клубно първенство] и да добавя още една титла. Надявам се да продължа да правя добри неща.
"Когато искаш да играеш за отбор като Реал Мадрид ти винаги трябва да си наясно, че това е отбор, който иска да печели титли, и е свикнал да печели титли."
Хамес има 8 мача през сезона, но само половината от тях той е започнал като титуляр.
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]