Фран Ескриба: Когато не губиш, то те прави по-силен
Треньорът на Виляреал сподели, че отбора е изключително фокусиран към постигнато на победа срещу Ейбар този уикенд, успех, който ще осигури на тима продължаване на успешната серия на "жълтата подводница" без загуба от старта на сезона. Както знаете испанския тим все още няма загубен мач под ръководстото на Ескриба, а евентуална победа над Ейбар в неделя ще изкачи отбора до четвъртата позиция в подреждането.
"Не съм притесненен относно постижението ни от старта на сезона, а по-скоро върху това да вземе максимума от точки отиз уикенда. Но като цяло, когато не губиш, това те прави по-силен. Определено ще бъде тежък мач. Не мислим за промени, а само и единствено за Ейбар," сподели Ескриба.
- Иниеста: Вероятно ще се озова в Барса след 15 г.
- Лапорта: Флик ще тренира Барса толкова дълго, колкото иска
- Барса се справи с Албасете
- Флик: Ямал е в отлична форма
- Ямал: Надявам се да остана в Барса до края на живота си
- В Барса са обезпокоени от влиянието на двама водещи агенти
- Тер Щеген може да се завърне в Барселона
- Флик: Удължаването на договора на Фермин е отлична новина
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]