Байерн пита за Ранокия
Централният защитник на Интер Андреа Ранокия попадна в сферата на интересите на Байерн Мюнхен. Според източника на информацията, по инициатива на Хосеп Гиардиола мюнхенци са поискали от Интер информация за трансфера на 26-годишния футболист .
Агентът на играча Тулио Тинти и изпълнителният директор на Байерн Карл-Хайнц Румениге провели делова среща.
Самият Ранокия е заявил, че няма да води преговори за евентуалното удължаване на контракта си с Интер или трансфера си в друг клуб до обявяване на окончателната заявка на националния отбор на Италия за Световното.
По-рано се съобщаваше, че Ранокия е интересен за Галатасарай и Борусия Дортмунд.
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Байерн разби Гладбах: Мусиала блесна, но контузия притесни феновете
- Байерн приема Борусия Мьонхенгладбах в нова крачка към титлата
- Байерн следи Осимен, но бъдещето на Кейн остава приоритет
- Хари Кейн пропуска мача на Байерн с Борусия Мьонхенгладбах
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]