Магат: Дали съм толкова глупав да се върна във футбола?
Бившият мениджър на Байерн Мюнхен, Волфсбург и Шалке 04 - Феликс Магат сподели, че няма никакви намерения да се връща във футбола. По-рано този сезон Магат се раздели с Волфсбург, след като клуба изпитваше трудности в Бундеслигата.
"Колкото повече време минава, толкова по-несигурен става относно това дали да се върна," сподели Магат пред вестник Welt.
"Когато напуснах Волфсбург имах мечтата след определено време да се върна във футбола, тъй като той е част от живота ми. Треньорството и играта са моята страст, но по-важния въпрос е дали обичам семейството си, което живее в Мюнхен отново. Дали искам да се разделя с децата си, приятелите си? Да пропусна как ще пораснат? Най-много съжелявам, че когато бях футболист на Хамбургер не успявах да прекарам време с 3-те си деца от първия брак. Така че въпросът е: Дали съм толкова глупав, за да го направя пак?," коментира бившия треньор на Байерн Мюнхен.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]