Хайнкес: Трудно се играе срещу противник, който постоянно се защитава
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес сподели мнението си за срещата от 17-я кръг на Бундеслигата с Борусия М'гладбах. Въпреки превъзходството си баварците не успяха да отбележат гол и двата отбора завършиха при резултат 0:0. Наставникът на мюнхенци призна обаче, че е доволен от резултата.
„Независимо от равенството, аз съм доволен. През целият мач диктувахме своите условия, а по време на второто полувреме действахме забележително. Борусия нямаше нито едно положение за отбелязване на гол, но все пак е трудно да се играе срещу съперник, който постоянно стои в защита. Съдейки по действията ни през второто полувреме, напълно заслужавахме победата, но определено Тер Щеген беше най-добрият на терена и направи забележителен мач. Той извърши няколко великолепни спасявания, който рядко можеш да видиш. Не мога да критикувам футболистите си за това, че не успяха да реализират положенията си", заяви Хайнкес за Antena Bayern.
- Байерн се договори с Антъни Гордън, преговаря с Нюкасъл за трансфера
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Компани: Байерн трябваше да запази търпение срещу Волфсбург
- Байерн, Барселона и английски грандове в битка за Брадли Баркола
- Олисе донесе победата на Байерн срещу Волфсбург след пропусната дузпа на Кейн
- Байерн води преговори за Антъни Гордън, но цената спира германците
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]