Робен: Налага се да стана отново егоист
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Ариен Робен разказа, че има намерение по най-бързия начин да си възвърне оптималната форма. Както е известно, през по-голямата част на миналия сезон холандецът демонстрираше майсторството си, но в края на кампанията в някои от важните мачове на Байерн Мюнхен той не показа най-доброто от себе си и беше подложен на критики от различни футболни капацитети.
„Имам нужда да се върна към моето „Аз". Това може да прозвучи странно, но се налага отново да стана егоист. Имам нужда от нещо повече в играта, за да си върна своята увереност. По време на подготовката за новия сезон на няколко пъти си говорех: „Това е старата игра на Ариен". Но през последните месеци аз така и не успях да се разкрепостя и прекалено много мислех за това, какво трябва да направя когато топката е в мен. Грешка е, че не се осланях на собствената си интуиция", сподели Робен за Antena Bayern.
„Главното ми оръжие е и си остава това, че съм непредсказуем. От подобно нещо произтичат грешки, но това е част от моята игра", завършва холандецът.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]