РБ Лайпциг желае да си върне Нкунку
РБ Лайпциг иска да придобие халфа на Челси Кристофър Нкунку. Това съобщи журналистът Дейвид Орнщайн в социалната мрежа Х.
Отбелязва се, че говорим за евентуален пълноправен трансфер, самият играч също е отворен за прехода. Припомняме, че Нкунку вече е играл за "биковете“ от 2019 до 2023 година.
Нкунку играе за Челси от лятото на 2023 г. През това време той е участвал в 62 мача във всички състезания, отбелязал е 18 гола и е направил пет асистенции. Настоящият договор на играча с клуба е до лятото на 2029 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 35 милиона евро.
- Густо блести в победа на Челси
- Бившият халф на Челси Оскар ще прекрати кариерата си
- Тиаго и Мареска най-добри във Висшата лига за ноември
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]