Байерн Мюнхен набеляза Донарума
Байерн Мюнхен е набелязал вратарят на ПСЖ Джанлуиджи Донарума за заместник своя ветеран Нойер, съобщават италиански източници.
Италианският национал Джанлуиджи Донарума е неубедителен с изявите си при французите и са готови за преговори. 25-годишният страж няма пълното доверие от Луис Енрике и се твърди, че няма да има нищо против промяна на обстановката през 2025 година. Джиджи изкара четири сезона в Париж.
Настоящият договор на италианеца с ПСЖ изтича през 2026 година.
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Байерн Мюнхен се класира за 1/8-финалите на ШЛ
- Компани: Нямам думи за Нойер
- Байерн e първият отбор от топ 5 лигите в Европа, достигнал 100 гола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]