Алонсо коментира класирането на Борусия за финала в ШЛ
Старши -треньорът на Байер Шаби Алонсо реагира на класирането на Борусия Дортмунд за финала на Шампионска лига след победата в мача с ПСЖ (2:0 общ резултат).
"Достигането на Борусия Дортмунд до финала на Шампионска лига е много добър знак за Бундеслигата. Фактът, че Бундеслигата е на високо ниво означава, че не бе лесно да постигнем това, което постигнахме. Бяхме много стабилни този сезон“, заяви Алонсо.
Припомняме, че във финала на Шампионска лига Борусия ще играе с Реал Мадрид, който победи Байерн Мюнхен (2:1) в реванша от полуфиналите на турнира. Решителната среща от Шампионска лига ще се проведе на 1 юни на стадион "Уембли" в Лондон.
- Халф на Борусия Дортмунд премина в Базел
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- Втора поредна победа за Дортмунд (видео)
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- ФИФА свали наказанието на Ботев Враца
- Брайтън потвърди завръщането на Паскал Грос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]