Санчо говори за бъдещето си
Крилото на Борусия Дортмунд Джейдън Санчо говори за бъдещето си след победата в първия полуфинален мач от Шампионска лига с Пари Сен Жермен (1:0).
"Ще остана ли в Борусия Дортмунд или ще се върна в Манчестър Юнайтед? Наистина не знам. Сега съм фокусиран само върху настоящето“, заяви Санчо.
Припомняме, че реваншът между Борусия Дортмунд и френския ПСЖ ще се проведе на 7 май. Срещата ще се проведе на стадион "Парк де Пренс" (Париж, Франция).
През този сезон Санчо взе участие в 19 мача във всички турнири, в които отбеляза три гола и две асистенции. Според информация на портала Transfermarkt пазарната стойност на футболиста е 25 милиона евро.
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]