Артуро Видал: Агентът ми води преговори с Ювентус
Халфът на Байер Леверкузен Артуро Видал потвърди инфорцията, че агента му води преговори с Ювентус за евентуален трансфер, това лято. 24-годишният чилиец е свързван с преминава в старата госпожа след блестящото си представяне през миналия сезон в Бундеслигата. Самият Видал заяви по-рано тази седмица, че иска да играе за клуба от Торино.
"Агентът ми провежда преговори с Ювентус - клуба на моето сърце. Скоро ще разбера от агента ми на какъв етап са разговорите и дали има официално предложение за мен. Дали вече се чувствам като играч на Ювентус? Нека да кажем, че агентът ми работи върху това," сподели Артуро Видал през Goal.com Italy .
- Юве привлече шведски защитник
- Юве обяви трансфера на Бога
- Ювентус разби Парма
- Спалети: Очаквам реакция от играчите срещу Парма
- Крило на Ница преминава прегледи за Юве
- Юве ще вземе трите точки от „Енио Тардини“
- Ясни са двойките от плейофите в ШЛ
- Поконьоли: Постигнахме една от целите си
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]