Байерн Мюнхен отказа нова оферта на Барса за Левандовски
Байерн Мюнхен отхвърли нова оферта от Барселона за полския нападател Роберт Левандовски, съобщава The Telegraph.
Според източника, каталунският клуб е изпратил на германците нова оферта от 35 милиона евро плюс бонуси, но мюнхенците са отказали. Те искат 40 милиона евро чисти за трансфера.
По-рано бе съобщено, че 33-годишният Левандовски вече е съгласувал тригодишен договор с Барселона, но неуспехът на испанския отбор да плати необходимата сума за играча може да доведе до неговото преминаване в ПСЖ.
На 30 май Левандовски обяви, че ерата му в Байерн е към своя край и той иска да напусне мюнхенския клуб. През миналия сезон Левандовски записа 46 мача за Байерн във всички турнири, като отбеляза 50 гола и даде седем асистенции. Споразумението на полския нападател с Байерн е валидно до лятото на 2023 година.
- Байерн ще бъде без Джамал Мусиала, Серж Гнабри и Ленарт Карл за Суперкупата на Германия
- НХЛ обяви партньорство с Байерн
- Кейн даде ясен отговор за завръщане във Висшата лига след интереса от Ман Юнайтед и Тотнъм
- Ули Хьонес за Мусиала: Потресен съм, че това се случи отново само след четири дни
- Манчестър Юнайтед следи Ким Мин-дже, но кореецът иска да остане в Байерн
- Ливърпул получи сериозен тласък за трансфер на Майкъл Олисе заради Реал Мадрид
- Хари Кейн е пред нов договор с Байерн до 2029 година
- Връщането на топката Torfabrik предизвика недоволство сред вратарите в Германия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]