Румениге: Ван Гаал остава!
Загубата на Байерн Мюнхен от Интер няма да се отрази по никакъв начин на треньорския статус на Луис ван Гаал и той ще продъжи да изпълнява своите задължения до юни - така, както беше договорено предварително, съобщи новината лично президента на немския гранд Карл-Хайнц Румениге.
Според днешните спекулации в немските медии, снощното поражение на мюнхенци с 2:3 от европейския шампион ще ускори напускането на холандския специалист на „Алианц Арена", въпреки направеното по-рано официално споразумение, че треньорът остава до края на сезона.
„Ван Гаал остава, така както се разбрахме вече", отсече Румениге за медиите.
- Кейн разкритикува Камавинга след червения картон: Наивно решение
- Защо автобусът на Реал Мадрид тръгна без Винисиус?
- Кейн към ПСЖ: Можем да победим всеки
- Компани е недоволен наказанието си
- Нойер: Запазихме спокойствие и заслужено победихме Реал Мадрид
- Кейн: Срещу Реал Мадрид винаги е трудно, но показахме характер
- Антъни Гордън обмисля трансфер през лятото
- Компани: Срещу ПСЖ ще ни трябва максимумът
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]