Хитцфелд наследява Луис ван Гаал?
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Луис ван Гаал е загубил окончателно доверието на ръководството на немския гранд, след като за първи път от 11 години насам баварците загубиха три поредни срещи във всички турнири, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Според изданието, шефовете на клуба Румениге и Хьонес вчера в продължение на пет часа са обсъдили ситуацията около холандския специалист, който днес ще се срещне с ръководителите на Байерн Мюнхен, за да научи съдбата си.
Босовете са стигнали до извода, че Луис ван Гаал трябва да бъде освободен от своя пост и вече търсят негови алтернативи, но пазара в момента не предлага кой знае какви възможности. Сред имената на наследниците му се спрягат тези на Замер, въпреки че Хьонес не е от най-големите му почитатели. Бившият треньор на Ливърпул и Интер Рафаел Бенитес също е сред спряганите имена, както и това на Лотар Матеус, но най-силен изглежда вариантът с Отмар Хитцфелд.
- Байерн ще се върне обратно към победите
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]