Белерин се подигра с УБА и Тони Пюлис заради Гнабри
Защитникът на Арсенал Ектор Белерин подкрепи Серж Гнабри за спечелването на приза за Играч на годината в Байерн Мюнхен, като същевременно той нападна бившия му отбор Уест Бромич Албиън и мениджъра Тони Пюлис за това, че не са се доверили на неговия приятел.
Бившият бос на УБА Пюлис разполагаше с крилото под наем през 2015-та, като обяви, че той не е достатъчно добър за да продължи в състава. Гнабри стартира само 3 срещи в Уест Бром и бе изпратен в младежкия състав. Така крилото напусна Англия в края на сезона за Вердер Бремен, където впечатли веднага с 11 гола, привличайки Байерн Мюнхен да го закупи след година.
Последва сезон под наем в Хофенхайм и 10 гола и 7 асистенции. През последната година Гнабри се върна в Байерн и в първия си сезон с баварците вкара 13 пъти и асистира 9, спечелвайки купата и лигата. 23-годишният бе избран за Играч на сезона за Байерн, а Белерин сподели в социалните мрежи:
"Но той дори не е достатъчно добър за Уест Бром... Поздравления на моя брат, аз винаги съм знаел, че си най-добрият - Серж Гнабри".
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Невил: Спечелването на Шампионска лига е следващата логична стъпка за Арсенал
- Луис Енрике: Арсенал и ПСЖ не са противоположности
- Деклан Райс: Артета ме превърна в по-завършен халф
- Луис Енрике: Искаме да продължим да пишем историята на ПСЖ
- Микел Артета бе избран за мениджър №1 във Висшата лига
- ПСЖ и Арсенал ще излязат с титулярните си екипи във финала
- Арсенал завърши шампионския сезон с победа над Кристъл Палас
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]