Байерн Мюнхен се съгласи да продаде Бернат на ПСЖ
Защитникът на Байерн Мюнхен Хуан Бернат най-вероятно ще продължи кариерата си в ПСЖ. Според информация на RMC Sport, двата клуба са постигнало принципна договореност, но към момента няма подписан официален документ. Стойността на сделката е за 15 милиона евро. Самият 25-годишен футболист е във възторг от възможността да премине в ПСЖ.
В същото време се твърди, че трансферът на Бернат не означава, че парижани са се отказали от покупката на защитника на Атлетико Филипе Луис. Независимо от трудностите, французите имат намерение да продължават с опитите за договаряне с "дюшекчиите" плътно до 31 август, когатп затваря трансферният прозорец.
- Паладино след 1:6 от Байерн: Това е урок, който ще ни направи по-силни
- Компани след 6:1 над Аталанта: Няма място за отпускане преди реванша
- Байерн разгроми Аталанта с 6:1 в Бергамо и почти реши сблъсъка
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
- Байерн готви златен договор за Кейн – рекордна заплата и покоряване на легендарно постижение
- Аталанта ще търси сензация срещу Байерн
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]