Робен: Имам още 2 години на най-високо ниво
Нападателят на Байерн Мюнхен Ариен Робен разкри, че няма планове за пенсионирането си, като за момента не е ясно дали той ще остане свободен агент след края на договора с баварците тази година, или ще продължи в тима или друг отбор.
"В момента аз се чувствам във форма, много добре и вярвам, че мога да играя на най-високото ниво още година или две - това е целта ми. Аз съм отворен и комуникирам с хората, които отговарят за това тук и не се притеснявам. Клубът ще има план. След това аз и клубът ще решим как да продължим."
Запитан за потенциален преход в Китай или Америка Робен каза:
"Точно това е темата в моя дом, на кухненската маса. Когато аз говоря със семейството или приятелите си. Сега е времето да правя такива решения. Преди няколко години решенията бяха сравнително лесни, но сега идва края и има много неща за мислене. Не е лесно, но е вълнуващо.
"Има много възможности. Някои неща вече са решени, но ще ги запазя в главата си."
- Байерн ще спечели на гости на ПСВ
- Кейн: Липсваше ни енергията
- Компани: Понякога просто нямаш правилния мач в правилния ден
- Байерн Мюнхен с първа загуба в Бундеслигата (видео)
- Кейн не е най-заплатеният в Байерн Мюнхен
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]