Обамеянг ще подпише четиригодишен договор с ПСЖ
Нападателят на Борусия Дортмунд Пиер-Емерик Обамеянг е близо до трансфер в ПСЖ, съобщава Bild. Според информация на немското издание, 27-годишният футболист е съгласувал с парижани четиригодишен контракт със заплата 14 милиона евро на година.
Стойността на сделката се оценява на 70 милиона евро, но тази цена може да спадне, ако немците привлекат нападателя на парижани Жан-Кевин Огюстен.
В същото време Борусия не възнамерява да харчи всичките пари от трансфера на Обамеянг за негов заместник. По-рано се съобщаваше, че клубът от Бундеслигата се интересува от нападателя Ривър Плейт и националния отбор на Аржентина Лукас Аларио.
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
- Адейеми ще бъде представен като ново попълнение на Барсa след завръщането на Лапорта
- Адейеми премина медицински прегледи и подписа с Барселона
- Лапорта потвърди трансфера на Адейеми и сложи край на спекулациите около бъдещето на Рафиня
- Барселона се разбра с Борусия Дортмунд за Карим Адейеми
- Барселона започна преговори за Карим Адейеми
- Лион привлече Жюлиен Дюранвил от Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]