Шалке: Много искахме Пулишич
Директорът на Шалке 04 Оливър Рунърт разкри, че от клуба са имали огромно желание да подпишат с Кристиан Пулишич преди той да се представи на международната сцена с Борусия Дортмунд. Пулишич стана любимец на феновете в Дортмунд след идването от САЩ, като 18-годишният се наложи в тима на Томас Тухел, вкарвайки 5 гола в 42 мача.
"Ние наистина искахме да подпишем с него. Бяхме в преговори с агента му, който отговаря и за играчът на Шалке Хаджи Райт. За съжаление Пулишич вече беше приел предложението на Дортмунд."
Пулишич има 13 мача със САЩ и 4 гола. Договорът му с Борусия е до 2020-та година.
- Щутгарт отказа и втората оферта на Байерн за Волтемаде
- Лорис Кариус поднови договора си с Шалке 04
- Кариус остава в Шалке 04
- Шалке 04 започна преговори с Раул
- Кариус си намери клуб в Германия
- Шалке 04 ще се опита да привлече Раул
- Сътресения в съблекалнята на Шалке 04
- Шалке 04 може да загуби професионалния си статут
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]