ПСЖ е готов да изпълни условията на Парма за Дзион Судзуки
Пари Сен Жермен направи нова крачка към привличането на вратаря на Парма Дзион Судзуки, съобщава трансферният експерт Фабрицио Романо.
Според информацията френският шампион е готов да изпълни финансовите изисквания на италианския клуб, който настоява да получи около 30 милиона евро за 23-годишния японски национал.
Планът на ПСЖ е след финализирането на сделката Судзуки веднага да бъде преотстъпен под наем, за да получава редовна игрова практика.
Посочва се още, че евентуалният трансфер няма да промени статута на Матвей Сафонов, който се разглежда като титулярен вратар на парижани преди началото на сезон 2026/2027.
Дзион Судзуки играе за Парма от 2024 година. До момента той е записал 57 мача в Серия А, а за националния отбор на Япония има 28 срещи.
- Анонс на 1-ви кръг на Лига 1
- Първенството на талантите. Анонс на новия сезон в Лига 1
- Рен може да приеме ПСЖ два пъти през сезона
- ПСЖ и Рен могат да не изиграят мача от първия кръг на Лига 1 по програма
- Ибрахим Мбайе се съгласи да подпише петгодишен договор с Ливърпул
- Ашраф Хакими: Трябваше да сме при равни условия
- Луис Енрике назова причините за поражението от Ланс
- Дино Топмьолер: С такава подкрепа можем да победим всеки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]